Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Do STŘEVLIKu zdarma

Do STŘEVLIKu zdarma

[29744|9dca34a53973438aecf90fbd2a055e23|5|public/vnejsi_vztahy/stRevlik_93f50d7f96.jpg]

29. 01. 2009
[id:7432|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Aktualizovanou nabídku ekovýchovných programů na zbytek školního roku právě vydalo Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje (STŘEVLIK).
„Vedle představení nových akcí pro veřejnost a pedagogy mateřských škol je jejím cílem ukázat školám, že areál Ekocentra Oldřichov v Hájích může nabídnout spoustu zajímavého a poučného nejen v teplejším období roku,“ řekl ředitel STŘEVLIKU Radek Hromádka.

O návštěvu tohoto nového zařízení je totiž obrovský zájem například v květnu či červnu. Školy se objednávají i rok předem. S únorovými či listopadovými termíny je to ale horší. Přitom třeba programy na farmě ekocentra lze bez problémů absolvovat během celého roku. Při každém programu je vždy k dispozici vytápěný prostor v moderním zázemí areálu.

Aby se mohly školy přesvědčit, že jim ekocentrum může dobře posloužit po celý rok, rozhodli se jeho pracovníci zpřístupnit programy v období, kdy je o ně menší zájem. Budou nabízeny se sníženým účastnickým poplatkem či dokonce zdarma.

„Základní školy mohou navštívit jakýkoliv několikahodinový blokový program až do konce března zdarma. V období leden - březen a listopad - prosinec pak základky letos dostanou 20 % slevu při objednání pobytového programu,“ doplnil Hromádka.  

Středisko je hojně navštěvováno mateřskými a základními školami. Programy jsou však připravovány i pro střední školy. Ty ale zatím nacházejí cestu do Oldřichova v Hájích velmi zřídka. Aby si mohly střední školy ekocentrum snadněji „osahat,“ mají až do konce letošního června blokové i jednodenní programy zdarma. Od září do prosince pak budou mít 20 % slevu u pobytových programů.

Novou nabídku a další informace lze nalézt na www.strevlik.cz popř. je možné kontaktovat přímo pracovníky ekocentra na tel. 482 360 011. Na tomto tel. čísle lze také získat informace o autobusové dopravě do Ekocentra Oldřichov v Hájích za snížené jízdné.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302