Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Domov důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem oslaví kulaté výročí

Mgr. Langer Jiří

  • 31. 08. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:8629|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

U příležitosti 50 let výročí vzniku Domova důchodců Jindřichovice pod Smrkem pořádá domov 4. 9. „Den otevřených dveří“. Slavnostního zahájení se v dopoledních hodinách zúčastní krajský radní pověřený řízením resortu sociálních věcí a menšin Pavel Petráček.

Od 13 hodin bude zařízení otevřeno veřejnosti, která si bude moci domov prohlédnout. 

„Domov důchodců prodělal v letech 2000 – 2005 rozsáhlé stavební rekonstrukce. Obyvatelé domova žijí ve třech vilách v jedno až třílůžkových pokojích,“ uvedl  Pavel Petráček.

Celková kapacita domova je 67 lůžek. O klienty pečuje 55 zaměstnanců.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky