Hlavní pokladna v 10. patře krajského úřadu bude v pátek 25. července uzavřena. V mimořádných případech bude možné správní poplatky uhradit v hotovosti v kanceláři číslo 1017. Lepší je však využít možnost zaslání plateb na bankovní účet kraje.
Více informacíExkurze v Hirschfelde - podstávkový dům
- 10. 10. 2012 10:03
- Rozvoj
Dne 7. listopadu 2012 v 16:30 hodin se bude v budoucím domku pro poutníky v obci Hirschfelde (Komturgasse 9) konat další prohlídka pro veřejnost. Provádět stavbou bude architekt Knut Wolf, který má sanaci celého podstávkového domu na starosti. Zájemci se budou moci podívat, jaké práce byly na domě provedeny v poslední době. Jsou to zejména:
- Aktuálně: Práce s jílem – firma zde bude během exkurze ještě pracovat
- Hotové práce se dřevem
- Nátěr lněným olejem
- Hrozba zřícení základů v klenuté místnosti
- Zapojené stěnové vytápění
Zájemci o prohlídku se přihlašujte prosím do 6. listopadu 2012 do 14:00 hodin. V opačném případě hrozí, že nebude objednán tlumočník a prohlídka proběhne jen v německém jazyce.
Kontaktní osoba:
Šárka Papežová, e-mail: sarka.papezova@kraj-lbc.cz, tel.: 485 226 690
Další aktuality
V Jablonci pomáhá hendikepovaným lidem robot – první svého druhu v Evropě
- 15. 07. 2025
- Dotace a granty
- Rozvoj
- Sociální