Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Finanční prostředky poskytnuté z Národního plánu obnovy školám a školským zařízením v roce 2023

Ing. Kateřina Jandlová

odborný zaměstnanec právního oddělení

  • 17. 07. 2023 12:11
  • 106/1999

Sdílet článek

Předmět žádosti: žadatel požadoval přehled finančních prostředků poskytnutých z Národního plánu obnovy na prevenci digitální propasti a na digitální učební pomůcky pro rozvoj informatického myšlení a digitální kompetence pro školy, školská zařízení zřizované Libereckým krajem a pro obecní školy.

Podle § 6 odst. 1 zákon č. 106/1999 Sb. „pokud žádost směřuje k poskytnutí zveřejněné informace, může povinný subjekt co nejdříve, nejpozději však do sedmi dnů, místo poskytnutí informace sdělit žadateli údaje umožňující vyhledání a získání zveřejněné informace, zejména odkaz na internetovou stránku, kde se informace nachází“.

Požadované informace jsou uvedeny na webových stránkách KÚ LK:

Na konci každého článku je přiložena tabulka, která obsahuje přehled o poskytnutých dotacích obecním nebo krajským školám a školským zařízením. Tedy i požadované dotace poskytnuté z Národního plánu obnovy, a to jak na prevenci digitální propasti, tak i na digitální učební pomůcky pro rozvoj informatického myšlení a digitální kompetence.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky