Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Koukněte se na Liberec a okolí z výšky. Přijďte na vyhlídku! Od pondělí 5. 5. je otevřena vyhlídka na střeše budovy krajského úřadu, a to každý pracovní den od 8:00 hodin. V pondělí a středu do 16:30, v úterý a čtvrtek do 15:30 a v pátek do 14:00.

Dočasně je uzavřen hlavní vstup do budovy krajského úřadu. Ke vstupu slouží boční vchod C, kde se nachází i recepce.

Více informací
Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Golf pro začátečníky i pokročilé. Na grabštejnském greenu vyhraje každý 

Anna Vašková

odborný zaměstnanec

  • 02. 08. 2023 00:00

Sdílet článek

Na hřišti, které se nachází asi 20 kilometrů od Liberce, je k dispozici půjčovna golfových potřeb, zajištění služeb instruktora i občerstvení na kryté terase.

„Golf má buď své pravověrné stoupence, nebo ty, kteří jej zásadně odmítají. V každém případě se jedná o sport, který velmi získal na popularitě a v porevolučních dobách i u nás začala růst hřiště rychlým tempem. I v našem kraji jich je několik a je možné si na nich vyzkoušet, jestli by se golf mohl stát sportem právě pro vás,“ uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch.

Golfové hřiště Grabštejn nabízí možnost hry nejen zkušeným golfistům, ale i začátečníkům, kteří si chtějí golfovou hru teprve vyzkoušet. Klidné rodinné prostředí golfového hřiště s mnoha atraktivními místy v blízkém okolí je ideální pro odpočinek a relaxaci. V blízkých penzionech je možné si zajistit ubytování na víkend i na celou dovolenou. Nedaleká vodní nádrž Kristýna nabízí možnost koupání, provozování vodních sportů a plážového volejbalu. Dále je možné využít tenisových kurtů v Hrádku nad Nisou. Okolní příroda Lužických hor nabízí možnost atraktivních pěších a cyklistických výletů, a to i do sousedního Polska a Německa.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky