Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Grand finále DEXIC Boot Campu přiláká do Liberce startupy i excelentní české mentory a businessmany

01. 03. 2018

Liberecké DEX Innovation Centre organizuje o víkendu 3.–4. Března 2018 DEXIC Boot Camp a v pondělí 5. 3. 2018 jeho Grand finále. Akce se koná v rámci Startup Europe Weeku. V Liberci se sejdou špičkoví mentoři, profesionálové z úspěšných startupů i velkých nadnárodních firem a inspirativní podnikatelé, kteří už nastartovali svoje projekty a uspěli na trhu. Chcete-li načerpat inspiraci a  pobavit se s těmi, kteří na startupové scéně mají své jméno, jste vítáni.

Do Boot Campu se přihlásilo celkem 27 startupů v segmentu informačních komunikačních technologií z celé České republiky. Vstupují se svými řešeními na trh, nebo plánují jejich rozšiřování do zahraničí. Sedm nejlepších z nich, pět s mezinárodními ambicemi a dva regionální startupy, bylo vybráno do víkendového DEXIC Boot Campu.  Během něj budou se zkušenými mentory z pražského StartupYardu, Zuzanou Nehajovou a Nikolou Rafajem, s mentorem z mezinárodní soutěže PowerUP!, Janem Kubalíkem, a s profesionály ze společností Wunderman, Česká spořitelna a 2050. Venture zlepšovat svoji obchodní strategii, model prodeje, či způsob prezentace. Budou hledat cesty, jak svůj projekt posunout dále a dívat se na něj novýma očima. Získají zpětnou vazbu od lidí, kteří mají mezinárodní zkušenosti právě v podpoře startupů.

Během DEXIC Boot Campu se startupy zároveň připraví na soutěž v pitchingu.  Jde o 4 - minutovou prezentaci, kdy představí svůj projekt. Jejím cílem je zaujmout investory a přesvědčit je, aby do projektu investovali. Svůj pitch si naostro vyzkouší nejen před investory ale i veřejností, a to během Grand finále, které proběhne v pondělí 5. 3. 2018 v kulturním centru Vratislavice 101010. Tři vítězné startupy získají možnost zúčastnit se DEX IC Akceleračního programu, který DEX Innovation Centre připravuje na květen a červen pod záštitou Libereckého kraje.

Na Grand finále je připraven bohatý program, kde si každý najde to svoje. Pobavit nás přijde David Spáčil, který ukáže svůj pohled to, jak z neúspěšného projektu vytěžit maximum a nakonec přijít s něčím, co funguje. Úspěšně zrealizované nápady Vám představí zástupci již vzkvétajících projektů Alan Fabik (Hardwario), Jakub John (Via Alta), Jura Ibl (Přímá platba) a Michal Tvrzník (Biano). V pitchingu budou soutěžit APUTIME, IMPROMTME, SMART RECORD, WHALEBONE, LANGUAGE TEACHER´S HUB, VOUCHERINO, GDPR SUPPORT 4 ALL. O těch nejlepších rozhodne porota, kde jsou zástupci Škoda Auto, StartupYardu, Student Business Clubu, CzechInvestu a organizátora, DEX Innovation Centre. Se všemi zúčastněnými bude příležitost potkat se i osobně během závěrečného networkingu. Přijďte se inspirovat, získat kontakty a zkušenosti, zafandit a pobavit se na Grand finále. Vstupenky zdarma jsou k dispozici online na webových stránkách organizátora  http://dex-ic.com/novinka-zajima-vas-startupova-scena-na-liberecku--1.

Je to poprvé, kdy Liberec hostí takto velkou akci a přivítá profesionály, kteří se pohybují na startupové scéně u nás i v zahraničí. „DEX Innovation Centre spolupracuje se zahraničními startupy, a tak jsme si řekli, že je to příležitost i pro liberecký region,“ uvádí Jan Kubalík, CEO a mentor z DEX Innovation Centre a dodává: „Liberec má potenciál, jsou zde inovativní lidé s chutí rozjet svůj projekt. Chceme pro ně vytvářet živnou půdu a prostor pro setkávání a sdílení zkušeností, proto jsme přišli s DEXIC Boot Campem, který vyvrcholí Grand finálem.“

zdroj: TZ - Jana Matyášová - kontakty:

Jana.matyasova@dex-ic.com

604 304 725

www.dex-ic.com

FaceBook

Twitter

         

Mgr. Filip Trdla
filip.trdla@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302