Liberecký kraj se opět zapojuje do kampaně Česko svítí modře. Podpoří lidi s autismem. Modře bude svítit logo na budově krajského úřadu od 2. do 7. dubna 2026.
Více informacíGymnázium v České Lípě povede ředitelka Helena Paszeková
- 19. 03. 2014 17:28
- Školství
Oficiálně v úterý 1. dubna 2014 se stane novou ředitelkou Gymnázia v České Lípě Mgr. Helena Paszeková.
O jejím jmenování na dobu šesti let rozhodla Rada Libereckého kraje na svém zasedání 18. března.
„Nové ředitelce přeji, aby se za jejího působení českolipské gymnázium stále rozvíjelo. V loňském roce se například žákům školy nadmíru dařilo v programu MŠMT Excelence, kde se hodnotí výsledky úspěšnosti žáků v jednotlivých kolech různorodých soutěží, a právě gymnázium podle počtu získaných bodů bylo nejlepší v Libereckém kraji. Přeji proto škole i nadále mnoho takto úspěšných talentovaných žáků,“ řekla k nástupu nové ředitelky Alena Losová, radní pověřená řízením resortu školství, mládeže a zaměstnanosti.
Na uvolněné místo ředitele Gymnázia v České Lípě byl vyhlášen Radou LK konkurz, který se uskutečnil 7. března. Konkurzní komise následně doporučila radě ke jmenování nejúspěšnější uchazečku Mgr. Helenu Paszekovou.
Viz také video: http://www.youtube.com/watch?v=cPrOj9KZLXc
Další aktuality
Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště. Pomůže propojit místní producenty potravin s jídelnami ve školách a sociálních zařízeních
- 01. 04. 2026
- Školství
- Životní prostředí
Liberecký kraj ocenil pedagogy: U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 osobností
- 27. 03. 2026
- Školství