Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Hejtman a členové Rady LK se chystají na přátelské setkání do Harrachova

• 29. 05. 2009 00:00

[id:8160|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Starosta Harrachova Tomáš Ploc pozval hejtmana LK Stanislava Eichlera k návštěvě Harrachova. Pozvání na přátelské setkání, které se uskuteční v pátek 5. června od 10 hodin,  přijali i další členové Rady LK Martin Sepp, Pavel Petráček,Jaroslav Podzimek a  Vít Příkaský.

„Osobně bych  chtěl představit některá ze zajímavých míst v našem městě, například provoz nejstarší české činné sklárny a také zázemí Sportovního areálu Harrachov,“ uvedl starosta.