Hejtman Eichler bude fandit závodníkům Zálesáckého závodu zdatnosti a hasičům ve Vlčetíně

Šírová Květa

• 19. 05. 2011 13:03

Hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler bude v sobotu 21. května fandit nejprve závodníkům Zálesáckého závodu zdatnosti v Proseči pod Ještědem a poté hasičům, kteří budou měřit síly při okrskové soutěži ve Vlčetíně.

Zálesácký závod zdatnosti pořádá Župa Ještědská, T.J. Sokol Proseč pod Ještědem z pověření komise pobytu v přírodě OV ČOS a hejtman Stanislav Eichler se zúčastní jeho zahájení v sobotu v 9.00 hodin v sokolovně v Proseči pod Ještědem.

Program Zálesáckého závodu zdatnosti (ZZZ):

9.00 hod.                                slavnostní nástup

10:00 hod.                               předpokládaný start závodu

11:30 – 14:00hod.                   vydávání obědů v průběhu soutěže

cca 15:00 hod.                        ukončení závodu

Po ukončení přeboru ČOS v ZZZ proběhnou během odpoledne různé soutěže v prostoru hřiště a okolí sokolovny.

cca. 19:00 hod .                       oznámení předběžných výsledků ZZZ

cca. 21:00 hod.                       slavnostní táborový oheň

Poté přejede hejtman Eichler do Vlčetína, kde v 9.30 hod. zahájí okrskovou hasičskou soutěž obce Bílá.  Soutěž se koná v části obce Vlčetín při příležitosti 115. let založení hasičského sboru. Soutěže se zúčastní 7 družstev dětí a 25 družstev mužů a žen

Program okrskové soutěže:

od 8,30 do 9,00 hod.              prezentace družstev

9,30 hod.                                nástup všech jednotek

10,00 hod.                              start prvního družstva

Po skončení soutěže v odpoledních hodinách zahraje místní country skupina DDR, pod vedením manželů Sládkových. Bohaté občerstvení zajištěno po celý den.