Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Hejtman Libereckého kraje obdržel reprezentační volejbalový dres

Šírová Květa

  • 24. 08. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:8600|autor:Šírová Květa|email:kveta.sirova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 324|mobil:|aktualizace:]

Jako poděkování za podporu Kvalifikace Mistrovství světa mužů ve volejbale předal předseda Českého volejbalového svazu Antonín Lébl v pondělí 24. srpna hejtmanovi Libereckého kraje Stanislavu Eichlerovi reprezentační dres Českého volejbalového týmu. Dres nese číslo 1 a je ztvárněním díků za podporu konání jedné ze skupin 2. fáze evropské kvalifikace na mistrovství světa mužů 2010 v Itálii, která se uskutečnila  27. – 31. května 2009 v Tipsport Aréně v Liberci. Volejbal hostila Aréna vůbec poprvé a představily se zde národní výběry České Republiky, Černé Hory, Ukrajiny, Belgie a Finska.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky