Hejtman Libereckého kraje uctil památku obětí “21. srpna 1968”

Šírová Květa

• 21. 08. 2009 00:00

[id:8583|autor:Šírová Květa|email:kveta.sirova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 324|mobil:|aktualizace:]

Hejtman Libereckého kraje Bc. Stanislav Eichler, náměstek hejtmana LK RNDr. Vít Příkaský, náměstci primátora statutárního města Liberce Ing. František Hruša a Milan Šír, poslanec Parlamentu ČR Pavel Ploc a další představitelé Libereckého kraje uctili poklonou a položením kytic památku devíti libereckých obětí událostí 21. srpna 1968.

Na Náměstí Dr. E. Beneše u památníku si tak v 9 hodin připomněli nešťastné události 21. srpna 1968, které celá ČR zažila před jednačtyřiceti lety.