Koukněte se na Liberec a okolí z výšky. Přijďte na vyhlídku! Od pondělí 5. 5. je otevřena vyhlídka na střeše budovy krajského úřadu, a to každý pracovní den od 8:00 hodin. V pondělí a středu do 16:30, v úterý a čtvrtek do 15:30 a v pátek do 14:00.
Hejtman LK Stanislav Eichler bude jednat s několika ministry a litoměřickým biskupem
- 28. 01. 2011 14:27
- Školství
Hejtman LK Stanislav Eichler (ČSSD) se týdnu od 31. 1. do 4. 2. zúčastní několika jednání s ministry vlády České republiky a také s litoměřickým biskupem.
Jeho diplomatický týden začne v pondělí 31. ledna, kdy se nejprve sejde v Praze s ministrem kultury Jiřím Bessrem, a poté se společně se svým náměstkem Radkem Ciklem zúčastní setkání hejtmanů s ministrem školství Josefem Dobešem.
Ve čtvrtek 3. února bude hejtman v Poslanecké sněmovně hovořit s ministrem dopravy Vítem Bártou a poté se zúčastní 16. zasedání Rady pro zahraniční rozvojovou spolupráci.
Rušný týden zakončí hejtman v pátek 4. února v Litoměřicích, kde ho přijme J. E. Mons. Jan Baxant, litoměřický biskup.
Další aktuality
Oblíbenost závodu Jizerská 50 potvrzena i v anketě seriálu Ski Classics, bere 2. místo
- 17. 04. 2025
- Rozvoj
- Školství
TechStarter propojil školy s firmami a ukázal studentům praxi. Zapojily se desítky účastníků
- 02. 04. 2025
- Rozvoj
- Školství