Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Hejtman ocení úspěšné hasičské sportovce z Libereckého kraje

Daníčková Blanka

tiskový mluvčí

  • 10. 11. 2016 14:54

Sdílet článek

Hasiči reprezentující Liberecký kraj na celorepublikovém mistrovství se v pondělí 14. listopadu setkají s hejtmanem Martin Půtou, aby jim poděkoval za jejich skvělé sportovní výsledky. Zhruba 70 hasičských sportovců ocení za jejich výkony v mistrovských kláních.

Spolu s hejtmanem se ke gratulantům přidají i krajský ředitel Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Luděk Prudil, Vladimír Boháč za krajskou organizaci České unie sportu a Jiřina Brychcí za Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Oceněna budou družstva: muži, ženy, HZS, dorostenci, dorostenky, děti, jednotlivci: dorostenci a dorostenky v kategoriích mladší, střední a starší, závodníci FTA.

Zvlášť pak bude oceněna Šárka Jiroušová z Poniklé, medailistka mistrovství světa.

Slavnostní setkání se koná v multimediálním sále Krajského úřadu Libereckého kraje (3. patro). Začátek je v 16.00 hodin.     

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky