Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Hejtman předá ocenění za nejzajímavější fotografii z dovolené v Libereckém kraji

Šírová Květa

  • 29. 09. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:8819|autor:Šírová Květa|email:kveta.sirova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 324|mobil:|aktualizace:]

Pod záštitou hejtmana Stanislava Eichlera vyhlásil Liberecký kraj veřejnou soutěž na téma "O nejzajímavější fotografii z dovolené v Libereckém kraji". Soutěž probíhala od 18. 8. do 30. 9. 2009.

Ocenění za nejzajímavější fotografii předá třem vítězům hejtman LK 30.9. v 10 hodin v zasedací místnosti Rady LK (č.328) ve 3. patře budovy KÚLK.

„Fotografie mohli zájemci zasílat prostřednictvím e-mailové adresy na KÚLK do 15. 9. V rozmezí od 15. do 18. 9. vybrala odborná porota 20 nejzajímavějších fotografií, které byly umístěny na webových stránkách soutěže  www.fotokraje.cz. O výherci tak mohl rozhodnout každý návštěvník těchto stránek prostřednictvím internetového hlasování do 27. 9. 2009,“ řekl hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler.

 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky