Hejtman s primátorem přivítali novou pobočku České pošty v Liberci

01. 10. 2009
[id:8841|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Hejtman LK Stanislav Eichler a primátor města Jiří Kittner dnes slavnostně otevřeli novou pobočku České pošty v Obchodním centru Nisa Liberec 23 – Doubí.

„V Liberci se objevuje pobočka, která má standardní evropské parametry a může vyhovět požadavkům zákazníků ve velmi dobré kvalitě a rychle,“ uvedl hejtman.

„Tato pobočka je součástí projektu „Česká pošta mění tvář“, jehož cílem je vybudování moderních, zákaznických center služeb České pošty po celé republice. Liberec je prvním krajským městem, kde se moderní pobočka zřizuje,“ doplnila Olga Syková, ředitelka regionu severní Čechy České pošty.

Činnost pošty v obchodním centru navazuje na předchozí pobočku ČP. Jsou zde však místo tří přepážek již čtyři nové, bez skel. Funguje tu Czechpoint, pojišťovna a zejména nový odbavovací systém, který zrychlí poskytování služeb. Otevřeno je denně, včetně sobot a nedělí, do 19.30 hodin.