Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Hejtman se setká s významnými sportovci a olympioniky

Daníčková Blanka

tiskový mluvčí

  • 12. 12. 2016 15:52

Sdílet článek

Tradiční předvánoční setkání olympioniků jubilantů a významných sportovců pořádá v úterý 13. prosince v Jablonci nad Nisou Český klub olympioniků – region severní Čechy a Nadační fond severočeských olympioniků. Sportovcům při té příležitosti poděkují zástupci klubu za dlouholetou a úspěšnou reprezentaci, některým poblahopřejí k významným životním výročím. S gratulací se připojí i hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Setkání se uskuteční od 13.00 hodin v Hotelu Zlatý Lev v Jablonci nad Nisou. Připojí se také zástupci města Jablonce a další hosté. Mezi jubilanty a přítomnými sportovci se objeví mnohé hvězdy různých disciplín, např. bývalá reprezentantka v běhu na lyžích Květa Pecková – Jeriová, skokan na lyžích Rudolf Höhnl, atletka Bedřiška Kulhavá, dlouholetý trenér běžeckého lyžování Zdeněk Ciller a mnozí další.  

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky