Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Hejtmani se sejdou v Telči s ministry vnitra a zdravotnictví

Mgr. Langer Jiří

  • 09. 03. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:7635|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

V Telči v Hotelu U Hraběnky se 13. března  uskuteční 3. zasedání Rady Asociace krajů České republiky ve třetím volebním období.

Hostem zasedání v kraji Vysočina bude ministr vnitra Ivan Langer. S hejtmany bude projednávat problematiku integrovaného záchranného systému, e-Governmentu a informatizace veřejné správy.

S ministryní zdravotnictví Danielou Filipiovou budou členové Rady AKČR diskutovat o aktuálních tématech problematiky regionálního zdravotnictví. Hejtmany rovněž zajímají představy paní ministryně o dalším fungování rezortu.

„Rada AKČR bude mimo jiné také jednat o technickém plánu přechodu na zemské digitální vysílání a jeho dopadu do regionů ČR, v souvislosti s tímto tématem na zasedání vystoupí Pavel Dvořák, předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu, a generální ředitelé veřejnoprávních médií: Českého rozhlasu a České televize,“ uvedl Jiří Mašek, ředitel Kanceláře AKČR, s tím, že hejtmani se budou opětovně zabývat i problematikou financování sociálních služeb.

V předvečer zasedání ještě navštíví hejtmani jadernou elektrárnu v Dukovanech.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky