Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Hejtmanský ples se letos uskuteční 14. března v turnovské Střelnici

Mgr. Langer Jiří

  • 04. 02. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:7467|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler zve na 5. hejtmanský ples, který se letos uskuteční v sobotu 14. března 2009 v Kulturním centru Střelnice v Turnově od 20.00 do 03.00 hodin.

K tanci hraje Bohemia Universal Band Liberec, jako hosté vystoupí zpěváci Heidi Janků a Davide Mattioli. Nebude chybět módní přehlídka Jablonex Group, a. s., tentokrát podle návrhů  světově uznávané návrhářky Beaty Rajské. Slavnostním večerem, jehož součástí bude občerstvení formou bohatého rautu, provází Zdeněk Kaňka.

Výtěžek plesu, na který lze zakoupit slosovatelnou vstupenku za 500 Kč, bude použit výhradně na dobročinné účely, a tak v průběhu večera bude vybraná částka  předána v podobě symbolických šeků dvěma vybraným  sociálním příspěvkovým organizacím Libereckého kraje.

I letos umožníme těm, kteří chtějí přispět na dobročinný účel a  naše sociální zařízení podpořit, a přitom se nemohou plesu zúčastnit, aby si zakoupili tzv. čestné vstupenky v hodnotě 100 Kč, třeba i několik,“ uvedl hejtman Stanislav Eichler.

„Tuto možnost budou mít i přítomní účastníci na plese, kteří si zakoupením dalších čestných vstupenek, které rovněž budou slosovány,  zvýší naději na výhru zajímavých a  hodnotných cen,“ doplnil.

Předprodej všech vstupenek začíná  příští týden:

• Kulturní centrum Turnov • Kontaktní centrum Krajského úřadu Libereckého kraje

(U Jezu 642/2a, Liberec 2) • Městská informační centra (MIC) Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Semily.

Bližší informace na www.kraj-lbc.cz

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky