V pátek 31. října bude kvůli plánované odstávce informačního systému přepážka CzechPoint mimo provoz. Nebude možné ani ověřování podpisů a pravosti listin. Děkujeme za pochopení.
Herec Jiří Krytinář představí dětem z Jedličkova ústavu pohádku o Kristýnce a šašku Kryšpínovi
-  02. 04. 2012 16:54
- Rozvoj
Jeden z nejznámějších českých herců Jiří Krytinář (SOS) spolu se svojí divadelní společností potěší děti v Jedličkově ústavu. S nově nastudovanou Pohádkou o princezně Kristýnce a šašku Kryšpínovi se představí na charitativním představení 5. dubna od 16 hodin v Domě F..
Jiří Krytinář navštíví do začátku prázdnin ještě mateřské a jiné školy v Libereckém kraji.
„Na programu máme i jiné pohádky, v nichž během děje zapojujeme formou soutěží i samotné malé diváky. Děti s námi zpívají nebo hádají názvy pohádek. Jsem opravdu moc rád, že můžeme potěšit ty nejmenší a věřím, že Jedličkův ústav nebude naší jedinou zastávkou,“ přeje si Jiří Krytinář.
Další aktuality
Liberec se stane centrem umělé inteligence: Dny AI 2025 nabídnou workshopy, přednášky i experimenty pro veřejnost
- 24. 10. 2025
- Kultura
- Rozvoj
- Školství
 
  
 