Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Historii, kulturu i zajímavá místa kraje přiblíží turistický speciál

24. 05. 2023

Turistický speciál MF DNES, který před nedávnem vyšel ve spolupráci oddělením cestovního ruchu a turistických regionů Libereckého kraje jako příloha oblastního deníku, mohou získat návštěvníci regionálních akcí.

Uvnitř je čeká řada článků, zajímavostí i soutěž. Dočtou se o výročích, která letos Liberecký kraj oslaví, seznámí se také se světem kultury v srdci Liberce a nejslavnějšími zajímavostmi, které reprezentují město po staletí.

„Turistické noviny jsou dnes již tradiční a hojně využívanou tiskovinou, kde najdou zájem všechna pro příslušnou turistickou sezónu důležitá témata. Ty letošní se nesou ve jménu důležitých výročí, kterých se sešlo letos opravdu mnoho“, říká Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Speciál přináší rovněž informace o zimní influencerské kampani, kterou kraj uspořádal s pomocí TikToku. Autoři tiskoviny nezapomněli ani na pýchu kraje, jíž je Křišťálové údolí. Svou stránku mají ve speciálu i jednotlivé turistické regiony – Máchův kraj, Český ráj, Krkonoše, Jizerské a Lužické hory.

Jan Mikulička
odborný zaměstnanec vztahů s veřejností
jan.mikulicka@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324