Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Historii, kulturu i zajímavá místa kraje přiblíží turistický speciál

Jan Mikulička

odborný zaměstnanec vztahů s veřejností

  • 24. 05. 2023 10:57
  • Cestovní ruch

Sdílet článek

Turistický speciál MF DNES, který před nedávnem vyšel ve spolupráci oddělením cestovního ruchu a turistických regionů Libereckého kraje jako příloha oblastního deníku, mohou získat návštěvníci regionálních akcí.

Uvnitř je čeká řada článků, zajímavostí i soutěž. Dočtou se o výročích, která letos Liberecký kraj oslaví, seznámí se také se světem kultury v srdci Liberce a nejslavnějšími zajímavostmi, které reprezentují město po staletí.

„Turistické noviny jsou dnes již tradiční a hojně využívanou tiskovinou, kde najdou zájem všechna pro příslušnou turistickou sezónu důležitá témata. Ty letošní se nesou ve jménu důležitých výročí, kterých se sešlo letos opravdu mnoho“, říká Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Speciál přináší rovněž informace o zimní influencerské kampani, kterou kraj uspořádal s pomocí TikToku. Autoři tiskoviny nezapomněli ani na pýchu kraje, jíž je Křišťálové údolí. Svou stránku mají ve speciálu i jednotlivé turistické regiony – Máchův kraj, Český ráj, Krkonoše, Jizerské a Lužické hory.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky