Hodnotící komise zasedala poprvé v rámci Soutěže na záměr využití bývalého vojenského Letiště Ralsko

29. 06. 2012

První zasedání hodnotící komise v rámci Soutěže na záměr využití bývalého vojenského Letiště Ralsko se uskutečnilo dnes 29. 6. 2012.

„Na úvod jednání byli členové hodnotící komise stručně seznámeni s dosavadním průběhem soutěže a se zaměřením předložených projektových záměrů. Celkem se sešlo 10 projektových záměrů. Dále byla diskutována otázka cílů vyhlášené soutěže a výstupů, kterých by hodnotící komise měla dosáhnout, jako relevantních podkladů pro další rozhodování orgánů kraje. V neposlední řadě byla projednávána otázka dalšího průběhu hodnocení projektů“, uvedl Vít Příkaský (ČSSD), náměstek hejtmana pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

Příští jednání hodnotící komise se podle něj uskuteční ve středu 18. 7. 2012.

„Hlavním bodem programu bude podrobné projednání všech projektových záměrů a diskuze nad jejich kvalitou, přínosem a využitelností pro rozvoj tohoto území,“ informoval náměstek hejtmana.