Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Hudební Noc s hvězdami se rozezní už po osmnácté

05. 08. 2016

Hvězdy a hvězdičky hudebního nebe české populární hudby se rozzáří v sobotu 6. srpna na zámku Zahrádky v obci Zahrádky u České Lípy. Už po osmnácté se koná benefiční koncert Noc s hvězdami. Záštitu nad akcí mimo jiných převzala statutární náměstkyně hejtmana Libereckého kraje Hana Maierová.

Koncert začíná v 18.00 hodin a postupně se na pódiu vystřídají muzikanti a zpěváci mnoha generací i žánrů. Například Richard Tesařík, duo Kamélie, Martin France, Světlana Nálepková, David Kraus, Barbora Mottlová, Elis, Davide Matiolli, Šárka Rezková či Jarek Šimek a další. Celým večerem budou provázet Markéta Mayerová, Slávek Boura a Vlasta Vébr.

Od 21.00 hodin se mohou návštěvníci těšit na koncert kapel v zámecké zahradě. Vystoupí Kaplan´s friends blues band, El Ectro Folk, Angels a MOJO.

Od 1. ročníku na benefičním koncertu vystoupilo přes 540 účinkujících, kdy všichni zazpívali či zahráli bez nároku na honorář, pouze za cestovné. Výtěžek pořadatelé každý rok poukázali na obnovu a rekonstrukci hradu Houska a letos vybrané finance věnují již podruhé na obnovu zámku Zahrádky.

Pořadatelem akce je Agentura Martin Production, zámek Zahrádky a Via Gabreta.

Daníčková Blanka
blanka.danickova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302
Mobil: 732765215