Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Informace o plánovaném zahájení výběrového řízení veřejné zakázky malého rozsahu VZMR/0107/21 - „Tonery II/2021"

Mgr. Eva Říhová

odborný zaměstnanec pro externí komunikaci

  • 11. 08. 2021 14:14
  • Rozvoj
  • Veřejné zakázky

Sdílet článek

Odbor kancelář ředitele Krajského úřadu Libereckého kraje připravuje výběrové řízení veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku tonerů. Předpokládaná hodnota této zakázky je 315 tis. Kč bez DPH, hodnocena bude nejnižší nabídková cena prostřednictvím elektronické aukce.

V případě zájmu zúčastnit se této zakázky-elektronické aukce zašlete své kontaktní údaje (adresa firmy, IČ, telefon, email, kontaktní osoba) včetně čísla VZMR (VZMR/0107/21) na email: hana.mazankova@kraj-lbc.cz a to nejdéle do 19. 8. 2020 do 13.00 hodin.

V případě dotazů se obracejte na zodpovědného pracovníka, kterým je Hana Mazánková, tel: 739 541 647, e-mail: hana.mazankova@kraj-lbc.cz

 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky