Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Informace o plánovaném zahájení výběrového řízení veřejné zakázky malého rozsahu VZMR/0250/17 „Centrální nákup průmyslových automatických praček“ prostřednictvím e-aukce pro příspěvkové organizace z resortu sociálních věcí zřizované Libereckým krajem

Ing. Vlachová Ilona

odborný zaměstnanec oddělení veřejných zakázek

  • 23. 08. 2017 09:40

Sdílet článek

Odbor sociálních věcí Krajského úřadu Libereckého kraje připravuje výběrové řízení veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku 4 ks průmyslových automatických praček pro příspěvkové organizace z resortu sociálních věcí zřizované Libereckým krajem. Předpokládaná hodnota této zakázky je 590 000,-- Kč bez DPH, hodnocení proběhne prostřednictvím elektronické aukce.

V případě zájmu zúčastnit se této zakázky - elektronické aukce zašlete své kontaktní údaje (adresa firmy, IČ, telefon, email, kontaktní osoba) včetně označení zakázky VZMR/0250/17 na email: ilona.vlachova@kraj-lbc.cz ,  eva.trosbergova@kraj-lbc.cz , a to nejdéle do 29. 08. 2017 do 9:00 hodin.

V případě dotazů se obracejte na zodpovědné pracovnice, kterými jsou Eva Trosbergová, tel: 485 226 967, email: eva.trosbergova@kraj-lbc.cz a Ilona Vlachová tel: 485 226 281, email: ilona.vlachova@kraj-lbc.cz

 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky