Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Informace o plánovaném zahájení výběrového řízení veřejné zakázky malého rozsahu VZMR/2/OI/2016 „licence SafeQ“

Bc. Trosbergová Eva

odborný zaměstnanec oddělení veřejných zakázek

  • 09. 05. 2016 11:24

Sdílet článek

Odbor informatiky Krajského úřadu Libereckého kraje připravuje výběrové řízení veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku licencí pro tiskárny v rámci systému SafeQ. Předpokládaná hodnota této zakázky je 350 tis. Kč bez DPH, hodnocena bude nejnižší nabídková cena prostřednictvím elektronické aukce.

 

V případě zájmu zúčastnit se této zakázky - elektronické aukce zašlete své kontaktní údaje (adresa firmy, IČ, telefon, email, kontaktní osoba) včetně čísla VZMR (VZMR/2/OIT/2016) na email: jitka.balounova@kraj-lbc.cz a to nejdéle do 18. 5. 2016 do 10:00 hodin.

 

V případě technických dotazů se obracejte na zodpovědného pracovníka, kterým je Vladimír Ledecký, tel: 485 226 701, email: vladimir.ledecky@kraj-lbc.cz

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky