Svítíme žlutě! Největší veletrh škol a firem Educa Week Liberec trvá od 6. do 12. října. Program zaujme každého – rodiče i učitele, personalisty i manažery.
Investiční akce záchranné služby začne sledovat koordinační tým
- 08. 02. 2017 12:45
- Zastupitelstvo
- Zdravotnictví
Koordinační investiční tým začne sledovat zásadní investiční akce Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje (ZZS LK). Jeho vznik odsouhlasili členové Rady Libereckého kraje na svém pravidelném jednání v úterý 7. února.

Tým bude především sledovat aktuálně realizované, ale i plánované investiční akce organizace. „Koordinační tým bude mít přehled o způsobu realizace, harmonogramu akcí, stavu realizací, ale i problémech spojených s akcemi,“ uvedl Přemysl Sobotka, náměstek pro resort zdravotnictví, který je členem koordinačního týmu a jeho svolavatelem. Spolu s ním bude dohlížet na investiční akce záchranné služby i náměstek hejtmana Marek Pieter, který je odpovědný mimo jiné za investice a veřejné zakázky. Dále tým doplní zástupci ZZS LK, odboru zdravotnictví Krajského úřadu Libereckého kraje a v případě potřeby budou přizváni ještě odborníci pro přípravu veřejných zakázek, odborníci majetkoprávního oddělení či rozvoje a evropských projektů krajského úřadu. Koordinační investiční tým se bude scházet vždy jednou za měsíc.
Další aktuality
Puntíkový den už pošesté opuntíkuje Česko na podporu lidí s lupénkou. Chystá i soutěž pro školy
- 08. 10. 2025
- Zdravotnictví
Na budově kraje visí vlajka sokolů, připomíná jejich neblahé osudy během druhé světové války
- 08. 10. 2025
- Zastupitelstvo
Pocty hejtmana se blíží, slavnostní večer se uskuteční 23. října v Oblastní galerii Liberec
- 06. 10. 2025
- Zastupitelstvo