Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Koledníci s Tříkrálovou sbírkou Charity ČR navštívili Krajský úřad LK

Mgr. Langer Jiří

  • 07. 01. 2013 16:16

Sdílet článek

 

Krajský úřad Libereckého kraje navštívili dnes koledníci včele s Kamilem Janem Svobodou, náměstkem primátorky pro školství, kulturu a sociální oblast s tradiční Tříkrálovou sbírkou. Kašpar, Melichar a Baltazar v úvodu navštívili také zasedání členů Rady LK, kteří se do jednoho, hejtmanem Martinem Půtou počínaje, ke sbírce připojili, stejně jako většina zaměstnanců úřadu.

Výtěžek Tříkrálové sbírky 2013 ze zapečetěných kasiček bude použit na podporu a zajištění sociálních služeb, které poskytuje Oblastní charita Liberec (Domov pro seniory a dva Azylové domy pro matky s dětmi v tísni), pro Hospic v Libereckém kraji a pro konkrétní handicapované osoby.

„Dar umožní také přímou pomoc potřebným lidem v těžké životní situaci či lidem postiženým živelní katastrofou v ČR nebo zahraničí, protože 35 % z výtěžku je určeno právě na tyto účely,“ informoval K. J. Svoboda.

Podle něj, ti, kteří nebudou doma a chtějí pomoci, mohou svůj dar donést ve dnech konání sbírky - v období od 1. do 14. ledna,do sídla Oblastní charity Liberec (Uhlířská 424/7, Liberec 1), na liberecké arciděkanství (Kostelní 7, Liberec), nebo do Domova sv. Vavřince (Školní 124, Chrastava).

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky