Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Konference Technologie do škol 2023 je za dveřmi

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 28. 03. 2023 12:41
  • Rozvoj
  • Školství

Sdílet článek

Opět po roce se uskuteční konference s doprovodnou výstavou Technologie do škol 2023. Již pátý ročník se bude konat ve středu 26. dubna 2023 na Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné škole, Masarykova 3, v Liberci. Od 9 do 15 hodin se uskuteční program v aule a přilehlých prostorách. Akce je určena ředitelům všech stupňů škol, pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům se zájmem o informatiku i odborně zaměřené veřejnosti.

Firmy, instituce a lektoři seznámí účastníky s novinkami v oblasti informačních technologií a jejich využití ve školách a vzdělávání. Kromě přednášek si účastníci vyzkouší práci s technologiemi i v rámci praktických workshopů. Zároveň bude dostatečný prostor pro setkávání a individuální diskuse v rámci doprovodné výstavy.

„Věříme, že po předchozích velmi úspěšných ročnících si konference i letos najde své spokojené návštěvníky,“ uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro školství, mládež, tělovýchovu, sport a zaměstnanost. „Probírat se bude například hojně diskutované téma umělé inteligence ve vzdělávání, možnosti virtuální reality, robotiky nebo kybernetická bezpečnost. Spektrum témat a přítomných firem bude široké, a tak si každý účastník jistě přijde na své.“ Celý program včetně obsahu jednotlivých příspěvků je k dispozici zde.

Účast na akci je pro přihlášené zdarma, přihlašování je možné do 20. dubna 2023 prostřednictvím přihlašovacího formuláře. V případě dotazů mohou zájemci kontaktovat Martinu Vojtěchovou (e-mail: martina.vojtechova@kraj-lbc.cz, tel: 485 226 402).

Konference Technologie do škol se koná v rámci projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje II (CZ.02.3.68/0.0/0.0/20_082/0019560).

KAP LK logo

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky