Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Kraj hledá dodavatele kancelářských potřeb

Mgr. Eva Říhová

odborný zaměstnanec pro externí komunikaci

  • 21. 06. 2022 16:50
  • Rozvoj
  • Veřejné zakázky

Sdílet článek

Odbor kancelář ředitele Krajského úřadu Libereckého kraje připravuje výběrové řízení (veřejnou zakázku malého rozsahu) na dodávku kancelářských potřeb. Předpokládaná hodnota této zakázky je 303.237 korun bez DPH.

Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky je ekonomická výhodnost nabídky, a tou je nejnižší nabídková cena prostřednictvím elektronické aukce.

V případě zájmu zúčastnit se této veřejné zakázky, zašlete své kontaktní údaje (adresa firmy, IČ, telefon, email, kontaktní osoba) včetně názvu aukce (Kancelářské potřeby II/2022 – VZMR/0107/22) na e-mail: hana.mazankova@kraj-lbc.cz, a to nejdéle do 24. 6. 2022 do 13 hodin.

V případě dotazů se obracejte na zodpovědného pracovníka, kterým je Hana Mazánková, tel.: 739 541 647, e-mail.: hana.mazankova@kraj-lbc.cz 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky