Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Kraj nabízí regionálním výtvarným umělcům projekt Dialog

Anna Vašková

odborný zaměstnanec

  • 02. 01. 2023 17:25

Sdílet článek

Projekt, který spojuje výtvarné umělce v regionu a vytváří prostor pro „dialog“ mezi nimi a Libereckým krajem. Na základě aktivní oboustranné komunikace a rovnocenného vztahu by mohl vzniknout žádaný prostor pro společné setkávání a podporu místní tvorby. Dialog má za cíl představit veřejnosti regionální uměleckou činnost i skrze rozmanitá díla s konkrétní tematikou. Projekt je otevřený Dialog se snahou interpretovat a vyjádřit kraj originálním a osobitým způsobem.

Kromě příležitosti prezentovat svá díla na vybraných událostech, které kraj pořádá, by měl umělec zobrazit také vlastní impresi Libereckého kraje či jeho činnosti. Do Dialogu mohou být zapojeni výtvarní umělci všech odvětví – od skici a malby přes sochařství a sklářství, až po umění ve veřejném prostoru.

Spolupráce vyústí společným grafickým výstupem, kde mají umělci příležitost ukázat sebe a své dílo vzešlé z projektu Dialog.

Zájemci o spolupráci na projektu Dialog můžou psát pro více informací, časovém rozmezí apod. na e-mail anna.vaskova@kraj-lbc.cz, kde krátce představí sebe, své dílo a přiloží malou ukázku své tvorby. 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky