Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Kraj pořádá tiskovou konferenci o zimní údržbě

  • 04. 11. 2009 15:51

Sdílet článek

Krajský úřad Libereckého kraje, odbor dopravy, svolává na 12. listopadu jednání Krajského štábu zimní údržby silnic na území Libereckého kraje.  Po skončení jednání se v 11.15 hod. uskuteční v sále č. 326 ve 3. patře budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tisková konference za účasti náměstka hejtmana Martina Seppa, vedoucí odboru dopravy KÚLK Stanislavy Jakešové, ředitele KSS LK Tomáše Jakubala  a provozního  náměstka ředitele KSS LK. Jiřího Daníčka.

Program jednání:

  1. Informace o zimní údržbě silnic I. třídy
  2. Informace o zimní údržbě silnic II. a III. třídy

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky