Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Kraj představí výsledky průzkumu jak sportují studenti v libereckém regionu

Mgr. Langer Jiří

  • 06. 05. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:8016|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Termín tiskové konference Libereckého kraje a organizačního výboru EYOWF 2011 k výsledkům unikátního výzkumu na středních školách Libereckého kraje na téma jejích volnočasových aktivit, která byla avizovaná na úterý 28. dubna 2009, se mění na úterý 12. května 2009 od 11:30 hodin. Důvodem tohoto kroku jsou onemocnění některých účastníků TK.

 Liberecký kraj a organizační výbor 10. Zimního evropského olympijského festivalu

mládeže (EYOWF) 2011 jsou iniciátory unikátního výzkumu.  Ve dvanácti středních školách působících v devíti největších městech regionu ho provedla společnost Factum Invenio a podílelo se na něm 777 respondentů.

Studenti odpovídali na otázky ze čtyř tematických okruhů – vztah ke sportu a pohybu, kvalita tělesné výuky ve školách, podmínky ke sportu a vybavení sportovišť, oblíbené volnočasové aktivity. Výsledky tohoto výzkumu i jejich dalším využitím v praxi budou představeny na zmíněné tiskové konferenci v sídle Libereckého kraje (U Jezu 642/2a, Liberec 2) – zasedací místnost č. 2 multimediálního sálu.

Tiskové konference se 12. května zúčastní: Radek Cikl, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro školství a sport, Jan Herzmann, generální ředitel společnosti Factum Invenio, Kateřina Nyčová, výkonná ředitelka organizačního výboru EYOWF 2011.  Jiří Dostál, ředitel SUPŠ a VOŠ v Jablonci nad Nisou.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky