Kraj připravuje Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb

[31386|9dca34a53973438aecf90fbd2a055e23|5|public/tiskove/fokus_4a4f5b532b.jpg]

15. 04. 2009
[id:7885|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Nad tvorbou zásadních dokumentů, jako je například Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb Libereckého kraje, se sejde v pátek 17. dubna v 10 hodin v multimediálním sále Krajského úřadu LK radní Pavel Petráček, pověřený vedením resortu sociálních věcí a menšin, pracovníci stejnojmenného odboru KÚLK a starostové pověřených obcí  II. a III. stupně.

Jedná se o schůzku, na které budou shrnuty kroky, které dosud proběhly v oblasti plánování sociálních služeb v Libereckém kraji. Dojde také ke stručnému představení individuálních projektů kraje, například projekt„Služby sociální prevence v LK a Podpora střednědobého plánování a rozvoje kvality sítě sociálních služeb v LK,“ uvedl Pavel Petráček.

Dále dojde podle něj k nastavení dalšího průběhu plánování v sociálních službách a také k dohodě, jak bude nadále fungovat v rámci krajské koordinační struktury spolupráce mezi krajem, obcemi a dalšími subjekty právě  v oblasti plánování sociálních služeb.