Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Kraj uspořádal úspěšné Fórum cestovního ruchu

27. 04. 2012

 

Liberecký kraj připravil pro podnikatele již 4. ročník Fóra cestovního ruchu, které se konalo 25. dubna 2012 na Krajském úřadě Libereckého kraje.

Cílem těchto pravidelných setkání je zlepšení komunikace mezi Libereckým krajem, reprezentanty jednotlivých turistických regionů a podnikateli v oblasti cestovního ruchu.

„Jsme rádi, že na 4. ročník přišlo přes 60 účastníků a museli jsme přidávat židle,“ uvedla Lidie Vajnerová (SOS), statutární náměstkyně hejtmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu.

„Vysoká návštěvnost a vhodně zvolená témata nám potvrzují, že to, co se snažíme pro podnikatele v cestovním ruchu dělat, děláme dobře,“ dodala.

V rámci tohoto setkání byli odborníci z cestovního ruchu informováni o aktivitách a realizovaných projektech Libereckého kraje v oblasti cestovního ruchu a možnostech spolupráce marketingových aktivitách, byl jim představen Návrh věcného záměru zákona o cestovním ruchu, dozvěděli se novinkách na turistické kartě Opuscard a vyslechli zajímavou přednášku na téma Facebook a efektivní využít v cestovním ruchu.

 

Všechny prezentace jsou pro zájemce na www.liberecky-kraj.cz

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588