Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Kraj zahájil veřejnou konzultaci k návrhu dlouhodobého záměru v oblasti vzdělávání na období 2024–2028  

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 05. 02. 2024 17:00
  • Školství

Sdílet článek

Krajský úřad Libereckého kraje zahájil v termínu 16. ledna – 14. února 2024 veřejnou konzultaci k návrhu připravovaného Dlouhodobého záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje na období 2024–2028 (DZ LK 2024–2028). Jedná se o online konzultaci, do které se může zapojit kdokoliv z veřejnosti prostřednictvím online formuláře. Připomínky a návrhy pomohou vylepšit podobu DZ LK 2024–2028.

Pracovní verzi DZ LK 2024–2028 a odkaz na formulář pro zpětnou vazbu naleznou zájemci na Informačním a vzdělávacím portálu Libereckého kraje EDULK pod tímto odkazem.

Kontaktní osoba:

Mgr. Silvie Havelková
silvie.havelkova@kraj-lbc.cz

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky