Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Krajská záchranka na Facebooku

Bc. Markéta Žitná (Dědková)

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 11. 01. 2018 00:00
  • Rozvoj
  • Zdravotnictví

Sdílet článek

Ve znamení sedmi jedniček – tedy 11.1. v 11:11 hodin spustila liberecká záchranka své nové facebookové stránky. Na sociálních sítích ji nyní lidé najdou pod profilem Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, p.o. Na něm naleznou informace o činnosti záchranky, zajímavosti z akcí a ze života těch, kdo každý den vyjíždějí na pomoc druhým.

„Lidé z Libereckého kraje se na nás mohou stoprocentně spolehnout. Chci, aby to věděli a aby na naše záchranáře byli náležitě hrdí,“ vysvětluje ředitel záchranky Luděk Kramář. Profil by měl informovat jak o činnosti záchranářů v terénu, tak i na jednotlivých výjezdových stanovištích. „Chceme ukázat, že i záchranáři, které vídáme většinou v emočně velmi vypjatých situacích, jsou obyčejní lidé,“ řekl Kramář.

 

Tisková zpráva

Michael Georgiev                                                               
tiskový mluvčí ZZS LK
e-mail: georgiev@zzslk.cz    
mobil: 601 086 889                    

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky