Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině o Velikonocích na dva dny zavře

Jan Mikulička

odborný zaměstnanec vztahů s veřejností

  • 04. 03. 2024 13:32
  • Sociální

Sdílet článek

Se změnami v otevírací době o velikonočních svátcích přichází Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině, které sídlí v budově D Krajského úřadu Libereckého kraje. Stejně jako u ostatních zařízení tohoto typu po celé zemi, i v Liberci dozná o Velikonocích provozní doba centra úprav.

Zavřeno bude na Velký pátek 29. března a o Velikonočním pondělí 1. dubna. Náhradou bude pro klienty úterý 2. dubna kdy bude krajské asistenční centrum otevřeno jako v pondělí, tedy od 8 do 16 hodin.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky