Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Krajský policejní ředitel Ondřej Musil končí ve své funkci. Od hejtmana Libereckého kraje obdržel za své služby medaili

20. 12. 2022

Kromě standardních projednávaných bodů se na dnešním jednání krajského zastupitelstva také děkovalo. A to Ondřeji Musilovi, řediteli Krajského ředitelství policie Libereckého kraje. Ten obdržel za svoji práci Záslužnou medaili integrovaného záchranného systému Libereckého kraje I. stupně.

„Moc panu plukovníkovi Ondřeji Musilovi děkuji za jeho oddanou službu u krajské policie. Jeho práce si vážím a přeji mu do dalších let zejména pevné zdraví,“ uvedl hejtman Martin Půta.

Medailonek Ondřeje Musila:

Ondřej Musil sloužil u Policie České republiky bezmála 31 let. Na pozici ředitele krajského ředitelství nastoupil v únoru 2021. Za dobu jeho působení se podařilo policistům každoročně dosahovat velmi dobrých výsledků ve všech oblastech. Meziročně se snižovala trestná činnost a dařilo se ji také lépe objasňovat.

Při svém působení v pozici ředitele krajského ředitelství se též začalo dařit náboru nových policistů. I přes jejich nedostatek se v Libereckém kraji podařilo zajistit výkon služby bez snížení pocitu bezpečí občanů v celém kraji.

Plukovník Ondřej Musil se významně podílel na vývoji Map kriminality a úspěšném dokončení Oddělení služební hipologie, kterým se mohou pochlubit pouze tři krajská ředitelství v České republice.

Mgr. Filip Trdla
tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu
filip.trdla@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226307
Mobil: 770134419