Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Krajský radní jednal se starostou Chrastavy o protidrogové politice

  • 26. 10. 2009 15:00

Sdílet článek

V návaznosti na jednání Grémia krajské koordinační skupiny GR9 se radní Pavel Petráček setkává se starosty obcí a měst Libereckého kraje. V pátek 23. října se sešel se starostou Chrastavy Michaelem Canovem a místostarostou Miloslavem Pilařem.
„Tématem jednání byla problematika participace obcí a kraje na financování neziskových organizací poskytujících protidrogové služby na území Libereckého kraje. Vysoce jsem ocenil  vstřícný přístup města a  uvědomělý postoj k protidrogové politice,“ uvedl radní.
Podle něj tím, že město vyčlení určitou finanční částku na protidrogovou činnost ze svého rozpočtu, jasně vymezí své postoje k tomuto celospolečenskému problému. Protidrogová problematika se tak stává a stane součástí komunální politiky, čímž bude naplňován jeden z hlavních principů protidrogové politiky ČR o partnerství a společném postupu na místní, krajské, národní a mezinárodní úrovni.

Mgr. Jiří Langer
tiskový mluvčí
Libereckého kraje
 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky