Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Krajský úřad je na špici veřejného sektoru již řadu let. Letos získal v Národní ceně kvality České republiky třetí místo

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 21. 05. 2021 11:54

Sdílet článek

Rada kvality při Ministerstvu průmyslu a obchodu (MPO) každoročně vyhlašuje Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost a Národní cenu kvality České republiky. Do soutěže se tradičně hlásí i Krajský úřad Libereckého kraje. V kategorii programu EXCELENCE (digitální stát/veřejný sektor) získal za rok 2020 třetí místo. Slavnostní vyhlášení bylo kvůli koronaviru přesunuto na letošek, a to na středu 19. května do prostorů Skleněného sálu v budově MPO.

„Velice mě těší, že se Krajský úřad Libereckého kraje umisťuje v kategoriích soutěže vždy na špici. Ocenění získáváme pravidelně od roku 2012. Zásluhu na tom mají všichni zaměstnanci krajského úřadu. Za jejich práci jim patří poděkování. Velice si jejich nasazení a zodpovědnosti vážím. Pevně věřím, že v nastoleném trendu budeme pokračovat,“ uvedl René Havlík, ředitel Krajského úřadu Libereckého kraje, který cenu v tomto týdnu na slavnostním vyhlášení osobně převzal.

Krajský úřad už řadu let podniká aktivity, které naplňují společenskou odpovědnost, podporuje ekologický provoz sídla kraje, zapojil se do aktivit v programu Místní agenda 21, v jehož rámci uplatnil své činnosti i výstupy z projektů Zdravý kraj a Slaďování pracovního a rodinného života zaměstnanců Krajského úřadu Libereckého kraje.

Akce se uskutečnila za účasti místopředsedy vlády a ministra průmyslu a obchodu a dopravy Karla Havlíčka a předsedkyně Rady kvality ČR Silvany Jirotkové. Na akci byly poskytnuty záštity prezidenta ČR, předsedy Senátu, předsedy Poslanecké sněmovny a předsedy vlády ČR.

Do soutěže se přihlásilo celkem 71 organizací, uděleno bylo 28 cen, z toho 9 zlatých, 8 stříbrných, 8 bronzových a vyhlášeni byli 3 absolutní vítězové.

Více informací a oficiální tisková zpráva je zde: https://www.narodniportal.cz/narodni-ceny-kvality-2020-uz-znaji-viteze/.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky