Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Křesadla 2017 jsou předána

07. 12. 2017

Šest dobrovolníků Libereckého kraje obdrželo 5. prosince na slavnostním večeru v Kulturním domě Crystal v České Lípě ocenění KŘESADLO 2017. Hostitelem letošního ročníku se poprvé stalo město Česká Lípa, organizátorem Dobrovolnické centrum Adra a partnerem byla již posedmé společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (SčVK).

Záštitu nad včerejším večerem dobrovolníků převzal opět hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta, který předal první křesadlo oceněné paní Petře Hurtové, která i přesto, že sama není zcela zdráva, pomáhá seniorům v domě s pečovatelskou službou.

Záštitu poskytla i starostka České Lípy paní Romana Žatecká a předala křesadlo dalšímu oceněnému, panu Zdeňku Frydrychovi, za jeho dlouholeté působení ve sboru hasičů.  

Dobrovolnice Kateřina Vítková se stala majitelkou 3. křesadla. Převzala je z rukou pana Jiřího Tošnera, ředitele občanského sdružení Hestia, který křesadla pro oceněné přivezl a současně vykřesáním jiskřičky křesadlem slavnostní večer zahajoval.

4. cenu lidství obdržel z rukou představitelů SčVK ředitelky komunikace a marketingu Ivety Kardianové a ředitele libereckého závodu Karla Blažka pan Petr Brož, který je nejmladším oceněným.

Křesadlo páté v pořadí putovalo z rukou ředitele centra ADRA Petra Mášky dobrovolnici Janě Fryčové - pohádkové babičce a laskavé tetě. Šestým oceněným se stal pan Tomáš Krebs, který se svými kolegy oživuje historické tramvaje a křesadlo mu předal Jan Punčochář, ředitel regionální televize.  

 

Tisková zpráva
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. 
Ing. Iveta Kardianová, MBA, tisková mluvčí

Bc. Markéta Žitná (Dědková)
marketa.zitna@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324
Mobil: 739541624

Další zprávy

Aktuálně z Facebooku

Aktuálně z Twitteru

Youtube

SoundCloud

Nejbližší akce