Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Liberecká výšina se otevře masopustní veselicí

Mgr. Langer Jiří

  • 30. 01. 2013 16:18

Sdílet článek

 

Slavnostní otevření Liberecké výšiny se koná v sobotu 2. února od 10 hodin.

 Návštěvníci, mezi nimiž bude i náměstkyně hejtmana LK pro kulturu Hana Maierová, která ve 12 hodin slavnostně přestřihne pásku, se mohou těšit například na zabijačkové hody, maškarní ples hraběte Drákuly, dobové tržiště nebo šermířská vystoupení. V 16 hodin začíná dětský karneval

Liberecká výšina je dobová stavba z roku 1901, která prošla rozsáhlou rekonstrukcí a kromě nádherného výhledu z 25 metrů vysoké věže nabízí návštěvníkům ubytování, občerstvení v restauraci či relaxaci ve wellnessu.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky