Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Liberecký kraj hledá babičku roku 2022

29. 08. 2022

Krajské kolo soutěže Babička roku 2022 se uskuteční 5. října v Lidových sadech v Liberci. V zábavné talentové soutěži může zvítězit každá žena nad šedesát let s trvalým pobytem v Libereckém kraji. Akci plnou zábavy a živé hudby pořádá Krajská rada seniorů Libereckého kraje ve spolupráci s Libereckým krajem.   

„Soutěž Babička roku má za cíl ukázat, že i ti, kteří hodně pamatují, mohou v něčem vynikat. Akce není zábavná jen pro samotné babičky, ale díky zábavnému programu se budou bavit opravdu všechny generace. Jsem velmi rád, že máme možnost jako Liberecký kraj takovou akci podpořit,“ uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.

Pro účast v soutěži je třeba vyplnit přihlášku (v příloze) a tu zaslat do 15. září na adresu Krajská rada seniorů Libereckého kraje, Mlýnská 611/35, 460 01, Liberec nebo elektronicky na e-mail krs-lk@seznam.cz.

Finále soutěže se bude konat ve velkém sále Kulturního a společenského centra Lidové sady Liberec, kde po skončení bude pokračovat oslava Mezinárodního dne seniorů s živou hudbou.

Anna Vašková
odborný zaměstnanec oddělení tiskového a vnějších vztahů
anna.vaskova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226308
Mobil: 739541516