Liberecký kraj navštíví ředitel zastoupení Svobodného státu Sasko v Bruselu Ulrich Beyer

01. 07. 2005
[id:2941|autor:Jiránková Věra Mgr.|email:vera.jirankova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 306|mobil:|aktualizace:]

Dne 7. července 2005 přijme Petr Skokan, hejtman Libereckého kraje, v sídle kraje ředitele Spojovací kanceláře Svobodného státu Sasko v Bruselu Ulricha Beyera. Jednání se rovněž zúčastní zástupce Saské státní kanceláře Roger Mackeldey, který má na starosti spolupráci se zahraničními regiony, neboť právě pod Saskou státní kancelář zastoupení v Bruselu spadá.

Protože nám byla od saské strany nabídnuta cenná pomoc ve formě know – how při zřizování případného zastoupení Libereckého kraje v Bruselu, bude hlavním tématem jednání, jak v této záležitosti postupovat, jakých případných nedostatků se v počátku vyvarovat a jakou konkrétní formou  nám může být pomoc zprostředkována. Jednání se zúčastní také zástupce Euroregionu Nisa, který je styčným bodem pro kraj ve věci zřízení zastoupení.

Jiránková Věra Mgr.
vera.jirankova@kraj-lbc.cz