Liberecký kraj navštívila delegace z partnerského regionu Dolnoslezského vojvodství

08. 04. 2004
[id:1800|autor:Futerová Linda|email:linda.futerova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:724 030 320|aktualizace:]

Při společné večeři 6. dubna se setkal  Pavel Pavlík a maršálek Dolnoslezského vojvodství Henryk Gołębiewski. Oba politici diskutovali o zdravotnictví, bezpečnosti silniční dopravy a dalších tématech. Hlavní jednání pak proběhlo ve středu 7. dubna v sídle Libereckého kraje. Nosná témata jednání: přeshraniční spolupráce obou regionů, zdravotnictví, životní prostředí a prezentace projektu REGIOTRAM NISA. Projekt blíže představil zástupce Investorsko inženýrské, a.s.  Zajímavým zpestřením společného setkání byla návštěva průmyslové zóny, která maršálka velmi zaujala.

Futerová Linda
linda.futerova@kraj-lbc.cz