Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Liberecký kraj obnoví vozový park

Dědková Markéta

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 30. 04. 2014 12:44
  • Ekonomika

Sdílet článek

V rámci plánované obnovy služebních motorových vozidel Libereckého kraje byly v rozpočtu kraje vyčleněny na letošní rok finanční prostředky na pořízení služebních vozidel pro potřeby členů rady kraje.

Youtube video

Předmětem veřejné zakázky byl nákup  šesti nových vozidel dle stanovené specifikace. Liberecký kraj zároveň nabídl na protiúčet odkup sedmi vyřazovaných vozidel Octavia (průměrně najeto 160 tis. km).„V zadání veřejné zakázky byla jako jediné hodnotící kritérium uvedena nejnižší nabídková cena. Nejlepší nabídku podala společnost AUTO ENGE, a.s., která nabídla vozidla Volkswagen Golf Variant Comf. 1,6 TDI 6G 4MOT, a jejíž celková nabídková cena po odečtu ceny nabídnuté za odkup vyřazovaných vozidel činila 1.388 tis. Kč,“ uvedl náměstek Marek Pieter s tím, že všech šest společností, od kterých Liberecký kraj obdržel nabídky, splnily zadání a byly hodnoceny. „Liberecký kraj poprvé stanovil vedle bezpečnostních parametrů, emisní normy EURO 5 také maximální kombinovanou spotřebu vozidel do 5,0 l/100km,“ doplnil Pieter. Z celkových sedmi vyřazovaných vozidel Octavia, jich šest momentálně využívají členové rady, jedno vozidlo je z autoprovozu.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky