Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Liberecký kraj podpoří Týden sociálních služeb České republiky

Mgr. Langer Jiří

  • 24. 06. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:8319|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Rada  kraje na svém 12. zasedání, které se konalo dne 23. června 2009, vyjádřila podporu a zapojení¨ Libereckého kraje  do celorepublikové akce „Týden sociálních služeb České republiky“.  Akce bude organizována pod záštitou MPSV ČR a Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky.

Účelem akce je prezentovat práci poskytovatelů sociálních služeb a zajistit tak lepší informovanost zájemců o tyto služby. Během tohoto týdne budou probíhat dny otevřených dveří u poskytovatelů sociálních služeb. Akce se bude konat  v rámci celé ČR ve dnech 5.10-11.10.2009.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky