Liberecký kraj představí formou videa veřejné zakázky na další rok

08. 12. 2022

Liberecký kraj a Krajská nemocnice Liberec, a.s. ve spolupráci s časopisem Veřejné zakázky zvou dodavatele na videosetkání s názvem MEET THE BUYER. Jeho cílem je seznámit potenciální zájemce s plánem veřejných zakázek pro rok 2023 v Libereckém kraji. Představení akcí uveřejní kraj v pondělí 12. 12. 2022 od 12:00 formou videa na YouTube, které bude zároveň zpřístupněno dole pod touto pozvánkou.

Program:

JUDr. Michal Petřík, šéfredaktor časopisu Veřejné zakázky

Plán veřejných zakázek Krajské nemocnice Liberec, a.s.

MUDr. Richard Lukáš Ph D., generální ředitel, předseda představenstva

Plán veřejných zakázek Libereckého kraje – významné dopravní stavby

Ing. Jan Sviták, statutární náměstek hejtmana

Plán veřejných zakázek Libereckého kraje – významné veřejné zakázky

Ing. Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana

Nové přístupy v investicích

Mgr. Petr Staněk, vedoucí odboru investic a správy nemovitého majetku

Na případné dotazy k nastavení zadávacích podmínek plánovaných veřejných zakázek a podrobné specifikace předmětů jejich plnění nebude ze strany zadavatele odpovídáno. Během akce nebude možné klást dotazy formou chatu ani jakýmkoli jiným způsobem. Zadavatel umožní účastníkům setkání vyjádřit své názory prostřednictvím anonymního dotazníku.

Pro vyloučení všech pochybností zadavatel uvádí, že představení plánovaných veřejných zakázek na rok 2022 není výzvou k vyjádření předběžného zájmu ani výzvou k podání nabídky na veřejnou zakázku ve smyslu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.

Zadavatel si vyhrazuje právo použít a zpracovat informace získané z dotazníků.

Dotazník je k dispozici zde: https://forms.gle/LLALnQKC7wKqpQAJA

Video bude dostupné níže od 12. prosince ve 12 hodin.

Mgr. Filip Trdla
tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu
filip.trdla@kraj-lbc.cz