Liberecký kraj vytipoval lokality, kam nedoporučuje jezdit na výlety. Policie osadí parkoviště zákazovými značkami

03. 04. 2020

Na základě dohody s Policií České republiky zveřejňuje Liberecký kraj seznam lokalit, kam nedoporučuje jezdit na výlety či procházky vzhledem k tomu, že se zde koncentruje velké množství lidí. Opatření bylo přijato na základě zkušeností z předchozího víkendu. Zdravotní vycházka je jistě v těchto dnech vhodná. Nicméně Liberecký kraj znovu doporučuje, aby lidé zvolili pro svůj výlet klidnější oblast. Kromě vytipovaných lokalit mají nad rámec níže uvedeného seznamu i samy obce možnosti osadit zákazovými značkami některá další místa. Sledujte, prosím, jejich webové stránky či sociální sítě.

Seznam lokalit abecedně:

Bedřichov